Domácí pekárny chleba Sana

Pro pečení chleba nepotřebujete špinit žádné nádobí, hrnce, vály nebo mísy. Stačí pouze do pekárny nasypat suroviny a ona si poradí sama. Suroviny nejprve promíchá, uhněte těsto a nechá ho vykynout. Po kynutí těsto upeče a můžete vyndat čerstvý a voňavý domácí chléb.

Než budete nakupovat domácí pekárny chleba, přečtěte si rady pro výběr domácí pekárny. Také se můžete seznámit s různými tipy a triky pro domácí pekárny.

Nejprodávanější pekárny:

1. Morphy Richards Premium Plus Breadmaker3 899 Kč

U vás doma: 6. června

2. Unold 684153 190 Kč

U vás doma: v pondělí

3. Sana SBM Basic4 860 Kč

U vás doma: 20. května

Na upečení domácího chleba můžete využít (při současném nedostatku skladových pekáren) i horkovzdušnou fritézu, vyberte v našem sesterském obchodě: www.mojipomocnici.cz Ke každé fritéze přidáváme 2 ks chlebových směsí Küchenmeister zdarma.

Seznam domácích pekáren chleba:

Sana SBM Basic

Doprava zdarmaSana SBM Basic

Dárek: k této pekárně 2 ks chlebových směsí Küchenmeister zdarma! Výborná pekárna na přípravu kváskového chleba, domácích sýrů, jogurtů a zdravých potravin. Pekárna… »celý popis

Cena s DPH: 4 860 Kč

U vás doma: 20. května

Sana SBM Standard

Doprava zdarmaSana SBM Standard

Dárek: k této pekárně 2 ks chlebových směsí Küchenmeister zdarma! Výborná pekárna na přípravu kváskového chleba, domácích sýrů, jogurtů a zdravých potravin. S nerezovou… »celý popis

Cena s DPH: 6 915 Kč

U vás doma: 25. května