Domácí pekárny chleba Guzzanti

Pro pečení chleba nepotřebujete špinit žádné nádobí, hrnce, vály nebo mísy. Stačí pouze do pekárny nasypat suroviny a ona si poradí sama. Suroviny nejprve promíchá, uhněte těsto a nechá ho vykynout. Po kynutí těsto upeče a můžete vyndat čerstvý a voňavý domácí chléb.

Než budete nakupovat domácí pekárny chleba, přečtěte si rady pro výběr domácí pekárny. Také se můžete seznámit s různými tipy a triky pro domácí pekárny.

Nejprodávanější pekárny:

1. Morphy Richards Premium Plus Breadmaker3 899 Kč

U vás doma: pozítří

2. Unold 684153 990 Kč

U vás doma: 3. srpna

3. Sana SBM Basic4 860 Kč

U vás doma: pozítří

Na upečení domácího chleba můžete využít (při současném nedostatku skladových pekáren) i horkovzdušnou fritézu, vyberte v našem sesterském obchodě: www.mojipomocnici.cz Ke každé fritéze přidáváme 2 ks chlebových směsí Küchenmeister zdarma.

Seznam domácích pekáren chleba:

Guzzanti GZ 635

Doprava zdarmaNovinkaGuzzanti GZ 635

Dvouháková pekárna s propracovanými programy (včetně bezlepkového). 14 uložených programů plus jeden nastavitelný, volba stupně upečení kůrky a velikosti chleba, velký… »celý popis

Cena s DPH: 1 959 Kč

U vás doma: 5. července

Guzzanti GZ 620

NovinkaGuzzanti GZ 620

Kompaktní pekárna s propracovanými programy (včetně bezlepkového). 19 uložených programů, volba stupně upečení kůrky a velikosti chleba, velký průzor, časovač, forma na… »celý popis

Cena s DPH: 1 699 Kč

U vás doma: 3. července